O metodě RUŠ

RUŠ je zkratka pro Rychlou a Účinnou změnu Skutečnosti. Je to rychlá a efektivní metoda, jak se zbavit životních problémů, které Vám brání žít šťastně. Metoda je jednoduchá, logická a věcná. Je jedinečná tím, že přímočaře řeší skutečné příčiny aktuálních problémů, a to rychle a úplně. Pomocí této metody se zcela zbavíte řady svých potíží během relativně velmi krátké doby, navíc s trvalým efektem.

Obrovskou výhodou metody RUŠ je, že jde do podstaty a hloubky samotného probému. Nesnaží se překrýt stávající problémy, nepříjemné pocity a negativní myšlenky pozitivními myšlenkami, afirmacemi, které nefungují dlouhodobě, natož trvale. Metoda RUŠ jde na jádro problému, do skutečné příčiny, jejímž zpracováním se odstraní celý program, který zapříčiňoval situace, které se nám opakovaně v životě děly. Vyřešením skutečných příčin stávajících potíží začnete žít plnohodnotný a šťastný život.

Autorem metody je Karel Nejedlý.

Co umí terapie vyřešit?

Jakýkoliv fyzický i psychický problém. Za předpokladu, že je klient skutečně rozhodnutý zbavit se svých problémů, lze s pomocí metody RUŠ skutečně trvale vyřešit jakýkoliv problém, který ho trápí, například:

Metodou RUŠ vyřešíte SKUTEČNÉ PŘÍČINY Vašich současných potíží.

Pro koho je terapie vhodná?

Pro každého, kdo se rozhodne vyřešit svoje současné problémy.

Jsou tři jednoduché předpoklady, aby si klient vyřešil svoje problémy pomocí RUŠky:

  • je rozhodnutý, že chce vyřešit svoje problémy, nebo že chce žít šťastně
  • během terapie se nechává vést terapeutem
  • je otevřený, říká všechny negace, na které během terapie myslí – abychom je spolu vyřešili a klient je přestal žít.

Je dobře, když jste se rozhodli vzít zodpovědnost za svoje štěstí a spokojenost v životě do vlastních rukou. Pokuď víte, že zázrak nepřijde zvenčí, nýbrž prací na sobě, pokuď jste se rozhodli pracovat na změně svého života změnou vycházející z nitra vaší osobnosti, pak Vám gratuluji. K takovému rozhodnutí je potřeba velká odvaha. Ať už jste se rozhodli pro terapii RUŠkou, nebo si ještě jen hledáte vlastní cestu, přeji Vám hodně štěstí a vytrvalosti.

Jak probíhá terapie

Pod vedením terapeuta se nejprve definují negace, které má klient uloženy v podvědomí, a kterých si často není vědom. Negacemi jsou přesvědčení, vzorce, bloky. To, co člověku způsobuje nepříjemné pocity, stres, problémy, starosti, bolesti... Následně se tyto negace zpracují. Odstraní se tím původní „programy“, příčiny současných problémů. Klient pak přestane žít jejich důsledky v současném životě. Úplně a navždy.

Klient má v průběhu terapie zavřené oči, aby si mohl lépe vybavovat situace a nacházet skutečné příčiny svých problémů. Po celou dobu je při plném vědomí.

Terapie probíha bez dotyku. Nejde o práci s energií, ani o snahu „naočkovat“ klienta pozitivními myšlenkami, které by mohli takzvaně převálcovat negace uložené hluboko v podvědomí. Metodou RUŠ pracuje klient se svým vlastním podvědomím a zážitky. Terapeut v průběhu sezení vede klienta, aby si rychle a efektivně našel programy, jenž mu způsobují nepříjemné pocity. Klient tak sám pracuje na svém „vyléčení“, zbavení se problémů a myšlenek, které kdysi v minulosti nějak logicky vznikly.

Sám na sobě pak může každý pozorovat, jak se mění jeho vnímaní daného problému.

Jak poznat, že je problém vyřešený?

Kontrola je jasná a logická: pokud žijete štěstí ve všech oblastech Vašeho života – pak není co řešit :-)

Pokud jste vyřešili nějakou situaci nebo vztah (jakýmkoli způsobem), pak při vzpomínce na tu situaci nebo člověka nebo zvířátko nebo sebe… jste v úplné pohodě, jste "nad věcí".

Pokud však máte nepříjemné pocity, je tam ještě nějaká negativní myšlenka – Vaše myšlenka. Dá se to vyřešit a zbavit se toho trvale. Je jedno jak moc i jak dlouho Vás to zlobí.

Jak funguje lidská psychika?

Odborníci tvrdí, že nás podvědomí hodně ovlivňuje. Dále říkají, že my ale nevíme, co v podvědomí máme. Zkušenosti autora metody Karla Nejedlého se sebou a s přibližně 11 000 klienty jsou jiné: „Negace, které máme uloženy v podvědomí, nás napadají, průběžně se nám „honí“ hlavou, a více či méně je žijeme na fyzické úrovni.

Pokud tyto negace z podvědomí „vytáhneme“ a následně zpracujeme tak, že na nás nemají sebemenší vliv (zbavíme je všech nepříjemných emocí, „vyčistíme“ je), pak je následně přestaneme žít“.